kerbasi: (ναυτής)
[personal profile] kerbasi
Клініка "Борис" заробила собі репутацію революційної кліники. Журналістка, екс-кандидат в нардепи  від "Батьківщини", жінка екс-кандидата в депутати від партії "Удар", Тетяна Черновол, політв'язень номер два Юрій Луценко - мабуть, найвідоміші стаціонарні пацієнти цієї клініки після фантаста Роберта Шеклі, який потрапив туди під час поїздки до українських фанів навесні 2005-го. Роберт Шеклі, до речі, тоді свого лікування не потягнув, і майже десять тисяч доларів за нього сплатив меценат Пінчук.

З прайсами клініки можна ознайомитися на їхньому сайті:
http://boris.kiev.ua/ua/price#.UtOxTX8aySM
Це дорога клініка. Не так, щоб вже зовсім непід'йомна для пересічної людини - швидку допомогу "Борис" можна зустріти й біля під'їзду вбогих бетонок в захаращених колишніх пролетарських мікрорайонах - але, скажимо так, на чорний день. У більшості випадків "Борис" - це жест відчаю молодих та недосвідчених батьків, коли їхнє кількамісячне немовля вперше у житті температурить. Отже, на чорну годину, навіть не на весь день, киянин з роботою та без тяжких матеріальних проблем раз на десяток років інколи собі дозволяє  виклик. Не стаціонар з детальним обстеженням та операціями.

Ось цей скромний шарм буржуазної революції мене, далеко не пролетаря, постійно схиляє до мислей, що чогось такого у житті я не маю та не розумію, щоб отак йти і приєднуватися до лідерських, безлідерських, багатолідерських акцій. Колись чув, що кишенькові крадії частину грошей відкладають, щоб виживати у період лікування після побиття кмітливими об'єктами, що не стали потерпілими. Ось в деяких революціонерів, як я бачу, також відкладено. Ну а в мене не відкладено.

UPD: до речі, от приклад людини, яка заздалегідь до революційного "общяку" або свій особистий фонд відновлення здоров'я, втраченого в наслідок революції, не подбала:
http://olena-nekora.livejournal.com/198278.html
І рахунок пропонується поповнювати широкому загалу, на революційно-депутатський міжсобойчик не розраховують.

UPD:
@ukrpravda_news: Ігор Луценко в клініці "Борис" на Лівому березі. Травмований. Охорона лікарні не дозволяє з ним поспілкуватися. Кажуть: він ще не оформлений
Авжеж! Ще один філантроп з фондом самодопомоги!

UPD:
http://fakty.ua/175902-sergej-radchenko-kogda-ya-prishel-v-sebya-posle-20-dnevnoj-komy-vrach-skazal-u-vas-ochen-silnyj-angel-hranitel-teper-u-menya-angelov-hranitelej-mnogo-imi-stali-chitateli-faktov
Ще один, кому "Борис" не світить 
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

October 2017

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Популярні теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Saturday, 21 October 2017 03:06 am
Powered by Dreamwidth Studios