kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Багато людей обурюються ОБСЄ...

А ви згадайте цю організацію під час конфлікту у колишній Югославії, у Молдові, у Грузії, в Азербайджані... Казали, що в Югославії в них добові були по тисячу марок на день. Чого б не їздити? З диппаспортом, імунітетом від будь-якої влади будь-якої держави. Тепер добові, мабуть, вже тисяча євро.

А стосовно того, що в них суцільні ляпи... Навіть без підозр у свідомій праці на РФ... Придивіться до персони голови представництва в Україні пана Майкла Боцюрківа. Англійською не знайшов, ось німецькою:

http://de.m.wikipedia.org/wiki/Michael_Bociurkiw

Народився у Канаді, журналіст, піарник, експерт з України. От останнє викликає сумнів. Бо інтерв'ю дає англійською. Працював у Північній Америці та Азії, в ООН, ВОЗ, ЮНІСЕФ консультантом з комунікацій. Яким тут боком Україна?

Так, він син відомого канадського советолога Богдана Боцюрківа, який був послідовним і прискіпливим дослідником, за що його атакували регулярно ліві з академічних кіл. Але глупо вважати, що знання батька автоматично передаються синові.

На Заході дуже багато активних, позитивних, ентузіастичних верхоглядів, які не баряться відсилати резюме на оголошення, навіть якщо ледве відповідають вимогам. Коли ми впадаємо до зайвого перфекціонізму, мовляв, от мені з 20 кваліфікаційних вимог двох бракує, от я за рік-два підтягнуся до належного рівня, і ость тоді вже... А ці стрибунці не комплексують. І отримують посаду.

А ці стрибунці не комплексують

Date: Tuesday, 7 October 2014 04:42 pm (UTC)
vladmradio: (Default)
From: [personal profile] vladmradio
Абсолютно вірно.
Йолопів там купа.

Re: А ці стрибунці не комплексують

Date: Tuesday, 7 October 2014 06:24 pm (UTC)
vladmradio: (Default)
From: [personal profile] vladmradio
Брехуни.
Знаю одного.
Ми для них - як оті комахи.
Комахи.

Re: А ці стрибунці не комплексують

Date: Tuesday, 7 October 2014 10:19 pm (UTC)
From: [identity profile] msvarnyk.wordpress.com
Скорше за все не просто патологічний брехун, а патологічний брехун бо зрадник. Тут теж бувають люди, які не хочуть жити на одну зарплату, а "син українського патріота" - це взагалі улюблена фішка російських спецслужб, хіба ні?

Версія "йолоп" мені видається малоймовірною, бо, хоч я детально не слідкувала, але в мене склалося враження, що позиція місії ОБСЄ була послідовно анти-українською, якби був просто йолоп - були б мєтанія.

Date: Wednesday, 8 October 2014 04:58 pm (UTC)
From: [personal profile] docent030
==Її діяльність - суцільна імітація
Я б ще сказав: Імітація - важка хвороба сучасного світу. Умовно кажучи _якимсь-то дивним чином_ зникли механізми притягнення до відповідальності за шахрайство.
Цьому явищу є визначення - "підміна термінів". Коли замість "репутації" виступає "імідж" та ін.

October 2017

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Популярні теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Friday, 20 October 2017 08:34 am
Powered by Dreamwidth Studios