Про патріотизм інфантилів
Monday, 5 July 2010 10:39 am![[personal profile]](https://www.dreamwidth.org/img/silk/identity/user.png)
1. Френд-стрічка радіє і зловтішається з пригод голови фонду Конрада Аденауера. Воно, звісно, смішно, коли напудрений європеєць потрапляє до нашої реальності, де з всіх елементів комфорту тільки смердючий сортир без туалетного паперу і мила. Працювали б у Борисполі патріоти, то ще б і воду йому б вимкнуло, щоб скуштував, еуропеєць, яке воно справжнє життя! Так їм, бюргерам, і треба, бо не все ж наших дівчат мацати! Тільки в німця паспорт «правильний», а якщо когось з френд-стрічки силовики десь затримають, то це може закінчитися тим, що навіть до смердючого сортиру, якщо відпустять, то це буде за щастя, як винагорода за підписання кількох протоколів про себе та про того, на кого вкажуть. А якщо ще й живим на волю повернутись, то можна, як другий день народження святкувати. Смійтеся, смійтеся… Міліціянти на світлині, котра обійшла ЖЖ, також сміються. Схоже на те, що сміються з матері вбитого у відділку хлопця, бо вона якась вся така постаріла, плаче, пика в неї не причепурена, а в руках якийсь кубок, котрим сина нагородили, і чого вона хоче з тим кубком, га?.. щоб пивасику туди налили?.. та з цим до генделику, а не до управління МВС – отже, сміх один тільки! Кумедна жіночка! А найсмішніше, що тих ментів засуджують ті, хто з пригод німця глузує. Молодці, шановні патріотично налаштовані молоді українці! Молодці! Одразу видно, що ви з міліцією з одного народу. Майбутнє України у ваших руках. На жаль…
2. Вже дехто почав радіти зі звільнення Семиноженка. А відомий політик проголосив, що це нібито перемога демократичних сил. Розслабтеся, шановні! Так дійде до того, що коли владі треба буде рейтинг підняти, то вони звільнять Табачника, а ви й на радощах проголосуєте так, як треба і за кого треба. Ясно, що для раба щастя, коли наглядача з більш важкою рукою поміняють на наглядача, що битиме трошки полегше, не одразу різками до кістки тіло розсікатиме, а спочатку тільки шкіру подряпає... Але ж патріоти не повинні мислити як раби, так? Які можуть бути кращі чи не кращі при владі? Ігнор всім!
Звісно, щоб втримати владу вЫсокоповажностям треба хоча б щось робити вірно. І це може ситуативно бути навіть комусь на користь. Отож тоді тихо собі радійте, що сьогодні ваш день удався та вам шара випала, але не треба з цього ніяких висновків робити і занадто голосно радіти, бо ви тим самим легітимізуєте режим. А режим той ще візьме і почне вважати, що він ще комусь тут цікавий. Їхня челядь не в змозі навіть панно підписати до візиту закордонного гостя, помилки в них, що в українській, що в англійській, а це все чому? А тому, що вони не можуть інтелект зібрати навіть з тих територій, де за них нібито абсолютна більшість. А більшість вона і є більшість: десь намальована, а десь просто посередня, а інтелект, він на вибори не ходить за таких умов, як на згаданих територіях, а якщо змушують піти та проголосувати, за кого вкажуть, то все одне інтелект потім свою гідність відновить саботажем. Отже, регіонали хотіли влади, вони її отримали. Не заважаймо їм у використанні універсального неписаного права людини: права «обдєлаться» по самі вуха, при чому абсолютно добровільно, з власної ініціативи і персональним старанням.
3. Взагалі, складається враження, що типовий профіль патріотично налаштованого українця такий: людина віком від 20 до 50 років, з комплексом меншовартості, заниженою самооцінкою, трохи істерична, емоційно не врівноважена, інфантильна. І всім цим дуже схожа на колишню совєцьку інтелігенцію. А шкода! Дуже шкода! Ну, може, вже почнете мислити і почуттями керувати відповідно віку і статусу? Не набридло бути підлітками?
Інше на тему:
http://kerbasi.livejournal.com/46144.html
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 06:57 pm (UTC)Отже, і через 20 років нічого не буле :-((
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 07:08 pm (UTC)І взагалі після Кольчужного скандалу я до випадів в бік України з боку заходу ставлюсь спокійніше. Ну скандал, ну ще один удар по репутації. Наслідками цього удару можна знехтувати у порівнянні з корумпованістю українського суспільства, низькою освітченістю населення, його інертністю і, як наслідок, недолугістю політичних еліт.
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 07:21 pm (UTC)Останній, кого депортували з СРСР був вірменський активіст, здається, професор. Це сталося під час початку Карабахського конфлікту. Його раптом привезли до аеропорту, посадили в літак, здається, до Франції. Він відмовився просити про притулок і вимагав повернення, на його захист стали західні ЗМІ, провідні політики, котрі вже відмітилися підтримкою "перебудови", і Горбачов змушений був поступитися. Якщо не помиляюсь, це був 1989 рік. Отже, ми вже десь там у мандрах часом.
До речі, змішування політики і діяльності NGO, приватних осіб і компаній - це також ознака зашкарублої совкової свідомості. Схоже, на захоплення заручників чи теракт в людному місці, щоб помститися за образи, що вдіяні десь за тисячу кілометрів іншими особами. А у вас Шрьодур в Газпромє трубу в обхід нас будує?! А ми вашого Ланге в аеропорту промурижемо! А наступний раз якусь Грету з якимось Робертом - мандрівників-пенсіонерів, поб"ємо! Ату їх! Ату їх! У-лю-лю-лю-лю!
Якось так виходить...
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 07:34 pm (UTC)Але "у мене немає для вас іншого народу".
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 07:38 pm (UTC)Отож!
А це з мого допису:
"Молодці, шановні патріотично налаштовані молоді українці! Молодці! Одразу видно, що ви з міліцією з одного народу. Майбутнє України у ваших руках. На жаль"…
no subject
Date: Monday, 5 July 2010 07:44 pm (UTC)no subject
Date: Tuesday, 6 July 2010 06:52 am (UTC)Глузувати з проблем Ланге - то дійсно було недолуго. Але не констатувати, що Німеччина (у ліці Ланге та інших німців, чия діяльність якось пов'язана з Україною) почала вигрібати наслідки власної повійської політики - не можна було. Не підтримали тих, хто бажав бути союзниками (перспектива членства у ЄС, ПДЧ, неаведення ладу у візовому режимі, etc.) - мають справу з ворогами. Це факт, а не емоції.
no subject
Date: Tuesday, 6 July 2010 07:38 am (UTC)Стосовно політики, ворог чи союзник... Я б з Ющенком також справи не мав би. Ця людинка нічого крим огиди та бажання спустити його зі східців в мене не викликає. І це не пов"язано з тим, що було після 2005-го, я до нього так ставлюся відтоді, як він став потрапляти до мого поля зору, десь з середини 90-х. До речі, я так і не зміг за нього проголосувати у 2004-му. На Майдані був, а голосувати не пішов. Занадто, гидкий він мені, щоб я за нього навіть у критичні часи для країни проголосував. Чому європейці мають дивитись на нього іншими очима?
Ланге - це дрібниця. Вдала чи не невдала політика Німеччини - цьому є інші критерії. З точки зору їхнього політичного класу їхня політика вдала: є домовленість з Росією про диверсифікацію постачань газу, заблоковане будівництво атомних реакторів в Україні за німецькі гроші, бо це були обіцянки ще Коля, а обивателя ніхто не спитав, чи спокійно йому спатиметься, якщо в Україні буде ще одна АЕС, політично Україна ізольована і не може тепер сприяти підвищенню політичної ваги Польщі, політичному супернику Німеччини в ЄС, а німців муляло, що Польща вдало позиціонувала себе, як міст на схід... Отже, цілком ефективна дипломатія.