kerbasi: (ναυτής)
[personal profile] kerbasi
В новинах пишуть, що з БСМП на Лівому Березі поранених одразу ж забирають провоохоронці. З "Борису" не забирають. У "Борисі" у нас лікувалися або лікуються хто? Ну самі погугліть... Отже, одним - спецфонд про всяк випадок, а іншим навіть охорону не забезпечують. Вже давно можна було БСМП оточити пікетами. Бо це вже давно біда і проблема, не вчора почалося.

Винесу з коментів.
Ось цей твіт:
Єврокраїна‏@euroukraine·31 mins Друзі, на Грушевського потрібен координатор дій. Не можна просто лізти на шакалів, нам потрібні здорові, живі на повстання! #євромайдан

це свідчення вашої провини, прогпагандистів проти центрального керування! Свідчення звинувачення колись у майбутньому. І морального осуду зараз. Зробіть висновки, покайтеся і затуліть пельки, не розпвсюджуйте вашу виссану з пальця філантропію, якої ви набралися, коли виростали за спинами ваших жертовних батьків та на навчаннях по закордонах.

По соцмережах (Твіттер, ФБ) я бачив, як люди закликали Лесю Оробець очолити спротив. Навіть Кличка одразу ж після того, як він захищав "Пєтух" від "провокаторів". Навіть Порошенка, коли він якогось дідька продефілював Майданом одразу ж після загострення на Грушевського. Оробець не помітила. Порошенко віджартувався. Кличко якісь півкроку уперед, біг на три кілометри на швидкість назад робить. Ще є Юрій Луценко такий. Багато умнічає з мегафоном. Ну і?.. Чого публічні люди такого масштабу так бояться оголосити себе керівництвом? Чи не через амбітність та адреналін вони йшли у політику?

А зараз вже відлік на години йде, коли ще можна спротив централізувати, і на паритетних умовах і з владою вести перемовини і контакти встановлювати зі світовою спільнотою. Вже дуже скоро стане за пізно.

Окреме слово журналістам. Ні, звісно, це потребує характеру знаходитися у гущині подій або робити вилазки по "об'єктах розкоші" можновладців. Ви ризикуєте і потерпаєте. І стаєте жертвами. Але ви ж себе й ведете не як професійна гільдія, а як молодняковий тусняк, як groupies, тільки що за публічними політичними діячами бігаєте, а не за попстарам. Скільки вже писали по соцмережах, що годі трибуну надавати покидькам, яким і так всі медіа з більш менш широкою аудиторією належать, і що? Знов якийсь Рибак в парямому ефірі? А що це були за шмарклі з приводу смерті Ігоря Слісаренко. Ах, яким він був! У свій перший нічний ефір я була з ним! Ну просто тобі п'яний спогад про перший секс! Ну, я розумію, комусь він був колегою чи першим наставником, може, й непоганим у спілкуванні за кавою, може, в нього було що запозичити з журналістських навичок, але ж слід розуміти його роль, і що вся ця євразійщина була просувана ним одним з перших. Він раніше аплодував утисканням націонал-демократів, і зараз би аплодував, якби мав фізичну можливість. Це - ворог. Якщо знав його, пошкодуй, що життя так розвело, помолися за його душу - і все! І його поява на 5-му свого часу мене спонукала ігнорувати цей канал. Від цього всеядного псевдогуманізму - тхне!

Кожен несе свою міру відповідальності за долю країни.І за пролиту кров. За обмануті надії.  Не тільки політики. І балакучі ховрахи-пустобріхи з псевдо-гуманістичними побрехеньками також. І завзяті радикали з кипучими гормонами на публіці, і відкладеними грошенятами на елітне лікування, якщо щось піде не так, та правильними телефончиками в записничку, "куда пазваніть, єслі шо". Суспільство швидко дозріває. Може, не зараз і не в найближчі роки, але покарання прийде, при чому не тільки "Пєтухам" та "пірдонам". І вам, ховрахи-псевдогуманісти, і вам, гормональні псевдо-активісти, і вам, тусовочні журналісти. Піночет став тим, ким він став у віці 58 років. Якщо взяти біографії інших політиків, хто вийшив нізвідки та змінив свою країну, є й значно старші. Моєму поколінню до політично зрілого віку ще років п'ятнадцять, молодшим - відповідно більше. Отже, прийдуть колись люди з доброю пам'яттю, довгими та сильними руками, і розчистять Авгієви стайні від соціального мотлоху. Без строку давності.

UPDATE: Молодці! Ще навіть сотню не затримали, лише кілька десятків, а до активістів дійшло, що робити. Або ЄЄ хтось читає...

Date: Wednesday, 22 January 2014 02:18 pm (UTC)
From: [identity profile] dniprovska.livejournal.com
Купіть аптечну жовч і побризкайте на Беркут (Пєтух).

Ви підете на Майдан???? Хоч у якійсь якості???

Я б стала координатором, та, нажаль в армії не служила, не маю найменших навичок.

Date: Wednesday, 22 January 2014 02:22 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Стосовно запитання. Наразі не збираюся. Причина тут:
http://kerbasi.livejournal.com/205170.html?thread=6218354#t6218354
Я в армії служив, але я не вчився вести вуличні бої. Тут потрібні ті, хто служив в піхоті. А ще краще у ВВ, щоб знав їхню тактику.

Date: Wednesday, 22 January 2014 02:43 pm (UTC)
From: [identity profile] jan grabowski (from livejournal.com)
Тоже прикидываете возраст относительной старости? ;)
В общем, ППКС.
Хотел бы только возразить, или, скорее, добавить, обратить внимание: мне кажется, сейчас просто эволюционно не 1917-й, а 1905-й год. Время учебы.
А также еще такой момент (Вы его озвучиваете, но, на мой взгляд, не совсем очевидно для читателей): заметил в записях участников протеста признаки "стокгольмского синдрома". "Ах, этот "Беркут"! Они все-таки профи! Они умудряются в таких условиях нас бить и убивать! Все-таки, для этого нужно иметь сильный характер." Раз уж вспомнили советскую армейскую учебу, то нас "уважать врага" не учили. Нас учили — "цель уничтожить". А по поводу "они же тоже люди" один афганец, на руках которого этих людей наверно под пару сотен было высказался очень просто: "это не люди, это козлы". Как-то так, на мой взгляд.

Date: Wednesday, 22 January 2014 02:50 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Так , 1905-й. Я ще одну думку маю, але все не наважуюся написати публічно, але, мабуть, не сьогодні - завтра напишу.

Пєтухі то не військові. То мусора. Навіть за совка це був людський шлак. Ще серед дільничих бували мудрі люди, бо вони з народу та з народом. А всі ці по відділках та з автобусів-воронків "групи захвата" - то завжди були мусора. Ховрахи=гуманісти просто нічого цього не знають, бо якщо копнути виявиться, що жили та живуть за чийсь рахунок та під чиїмсь крилишком: завжди є папа\мама\дядя\тьотя, кому пазваніть. Можна й потриндіти про гуманізм та філантропію, чому ні? Сподіваюся, що якщо режим таки зараз візьме гору і не попуститься, то ніяки дзвінки ховрахам не допоможуть, і тоді можна буде розраховувати вже на 1917-й.

Date: Wednesday, 22 January 2014 03:06 pm (UTC)
From: [identity profile] jan grabowski (from livejournal.com)
И снова заставляете ППКС! :)
А я, в свою очередь, тоже еще одну мысль озвучу: цена вопроса — триллионы долларов. Возможно, такие суммы способны воспринимать единицы, которые и оказываются, в конечном итоге, на самом верху (я не теперешних говнососов имею ввиду, хотя гавно-джюниор, мб, и да), а, возможно, просто требуется время для осознания суммы.

Date: Wednesday, 22 January 2014 06:19 pm (UTC)
From: [identity profile] pan-baklazhan.livejournal.com
При чём тут козлы?

Вот они кто:

Date: Wednesday, 22 January 2014 07:51 pm (UTC)
From: [identity profile] jan grabowski (from livejournal.com)
Речь шла не о Ваших визуальных ассоциациях.

Date: Wednesday, 22 January 2014 02:48 pm (UTC)
From: [identity profile] sparrow-hawk.livejournal.com
Отже, прийдуть колись люди з доброю пам'яттю, довгими та сильними руками, і розчистять Авгієви стайні від соціального мотлоху. Без строку давності.

дайбоже!


особливо всі ті, хто продовжував тусити з тми всіма піховшиками а не піддав їх обструкції, ага

Date: Wednesday, 22 January 2014 03:04 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Там взагалі сюр з цими журналістами. З каналу еспресо тв зливали фотки людей в СБУ. це в твітах писали. І самого фотокора пєтухі спіймали та відгамселили. От якого біса журналісти працюють на таких роботодавці? Їх доробок йде владі, яка ще їх б1є та вбиває. Що мусить трапитися, шоб в них увімкнулося мислення, і вони зрозуміли, що це вже не тусовка з ріеліті вилазкою на війну, а тут долі людей і країни залежать, якщо тобі вже на ссвою долю та репутацію насрать?

Date: Wednesday, 22 January 2014 03:05 pm (UTC)
From: [identity profile] sparrow-hawk.livejournal.com
все так

Date: Wednesday, 22 January 2014 04:39 pm (UTC)
From: [identity profile] ridah.livejournal.com
Інших роботодавців нема. Це я вам як журналіст без постійного місця роботи можу авторитетно заявити )

Date: Wednesday, 22 January 2014 04:18 pm (UTC)
From: [identity profile] none_smilodon (from livejournal.com)
не схоже на вас. забагато пафосу.

а тепер по тому, що цікавить мене. чому політики відморозились? хлопці й дівчата, почну з азбучної істини: Україною править 500 сімей. "сімей" не в змісті "мама, тато і я", а "мамо, тато, я, брат, племінник, сноха, зять, бухгалтер, хрещеник і навіть найкращий друг сина, генеральний директор та 40 людей з їх дружинами-коханками". через руки цих людей проходить 90% доходу в цій країні. ці 500 сімей ви звете "влада та опозиція". так вони звуться, бо постійно гризуться між собою за долю в спільному казані. за загальним правилом, 300 сімей об'єднуються проти 200 та відтирають їх він найбільш ласих шматків. але треба розуміти: відтерли не значить лишили голодним, це значить лишили собі 90% від 90% національного доходу. при цьому 10% від 90% поділене на 200 сімей, це незрівнянно більше ніж 10% національного доходу / 100% населення - 500 сімей.

так ось, ні порошенко, ні яценюк не підуть на щось радикальне, бо: 1. їх цілком влаштовує їх доля, хочеться більше але ніяк не менше, тому про демонтаж системи і мови йти не може 2. свій статус в якості "опозиції" вони вважають тимчасовим. і мова не тільки про вибори і революції. завтра посиплеться "консенсус 300" і сім'ї змовляться між собою по-новому й вони потраплять у 300 сімей. 3. за порушення класової солідарності можуть декласувати, т.ч. витурнути з 500 сімей.

це власне і все, що треба знати щоб прогнозувати поведінку опозиційних котиків. а тепер запитайте, де в цій схемі ви?

Date: Wednesday, 22 January 2014 04:29 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Донецькі власне порушують цей соціальний договір. Сім'ї тепер відбираються ще й за земляцькою ознакою. Якщо ці не свої надіються, що вони трошки пошумлять, і їх не виженуть, то це помилка. Їм це вже мусить бути очевидним.

Date: Wednesday, 22 January 2014 05:03 pm (UTC)
From: [identity profile] none_smilodon (from livejournal.com)
нових сімей наразі не з'явилось. звеличились донецькі, але це в логіці процесу.

Date: Wednesday, 22 January 2014 08:19 pm (UTC)
From: [identity profile] stekunova-sem.livejournal.com
почуваюся винуватою, що не підірвала 5 канал взимку 2004-2005.
чорт, зараз би вже на волю вийшла.
а в Яника вже б другий срок закінчився.

Date: Wednesday, 22 January 2014 08:26 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
А що, мали можливість підірвати?

Date: Wednesday, 22 January 2014 08:28 pm (UTC)
From: [identity profile] stekunova-sem.livejournal.com
можливість і невпинне бажання.
в нас на телекомпанії президентство Ющенка-Порошенка наступило трохи раніше, ніж у всіх.
ми, ідіоти, з політичних міркувань дозволили себе розчавити 5 каналу.
теоретично могла пробратися та зробити теракт нах.
але що зараз казати.
Ви згадали Оробець.
Тьотя з повноваженнями, більшими, ніж в 99% чоловіків країни, ждьот воіна-освободітеля, бля!
https://www.facebook.com/TViUA/posts/819444224745529

Date: Wednesday, 22 January 2014 08:38 pm (UTC)
From: [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Ну я не знаю... Може, крім Слісаренка нікого й не варто було підривати.

А з Оробець я навіть не здогадувався, що так все запущенно. Хоча на Мерседес свого часу номера серії ВР в ДУСі отримала. Отже, банальщина банальна.

Date: Wednesday, 22 January 2014 08:41 pm (UTC)
From: [identity profile] stekunova-sem.livejournal.com
ой, ні, то всьо був лядський клубок.
досі огидно навіть згадувати.
до того ж навіщо саме людські жертви? бабахнула б Ленінську кузню, поки б відновили, поки те, поки се...
а Леся Юріївна да, оправдала. І при тому мені недавно дорікали, що я позловтішалась з її розбитого смартфона.

October 2017

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Популярні теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Thursday, 19 October 2017 12:36 pm
Powered by Dreamwidth Studios