Tuesday, 28 January 2014

kerbasi: (ναυτής)
І який він, ваш Теплий Океан? Головне, скажіть, з чого він, що такий теплий?
А може, то не теплий океан, а теплий душ? Золотий теплий душ! То ж його черговий поц на ваші голови надзюрив! А ви ж йому так повірили, так повірили...
Срань інтеліґєнцька! Тьху!

А все тому, що ви не маєте політичної волі до змін. Боїтеся, що боляче буде. Дим чорний з покришок у вікна, улюбленого морозива не завезуть до супермаркету, до Криму влітку не пустять... А змін без виходу з зони комфорту, без втрат, без болю не буває! І не дуріть себе ненасильницькими революціями та теплими океанами! Там urina, а не вода...

https://www.facebook.com/oleksandra.hararuk/posts/10203092200292984?stream_ref=10

PS: мій комент з іншої дискусії.
На разі цей поц досягнув того, що
а) увага громадськості зайнята не солідарністю з майданом, а спекуляціями, хто там провокатор,
б) можливості громадського брейн-стормінгу на майдані заблоковані підозрою, що всі дії - провокаційні, пропонують і організовують їх - провокатори,
в) можливості висування нових фігур, кандидатів в лідери надійно нейтралізовані тотальною недовірою в тому числі і через вищесказане, різними без/багатолідерськими бздурами, яким дуже сприяє "стратегія теплого океану".
Тепер він раптом змінив колір і пропагує організованість, планування, рішучі дії.
Отже, кандидат на ретельне люстрування у разі зміни влади готовий.
kerbasi: (ναυτής)
Цей допис висловлює мою особисту поліітичну позицію і розкриває характер моїх майбутніх дій у політичній площині, як то голосування, участь в політичній діяльності, підтримка тих чи інших сил і тому подібне.

Останнім часом з різних боків протистояння лунають пропозиції внесення суттєвих змін до Конституції, які якщо будуть прийняті, змінять політичний устрій країни. Серед пропозицій - різні форми парламентсько-президентського або тільки парламентського республіканського ладу. Затвердження змін до Конституції часто пропонується провести шляхом всенародного референдуму.

Мої постійні читачі певно мали можливість переконатися про широту моєї ерудиції, різномаїття практичного досвіду, включно з працею на державу у період початку державотворення, кілька освіт та різнопрофільність зацікавлень, до яких я здебільшого занурююся до глибин майже професійного рівня. Для людей, які описуюються саме останньою фразою у попередньому реченні є влучна назва англійською мовою - informed amator, поінформований аматор. Саме через моє поінформоване аматорство у багатьох сферах чимало читачів протягом вже майже п'яти років мене читають та зі мною дискутують.

Втім, я дожив до такого рівня свідомості, коли не є страшним визнавати, що я чогось просто не знаю або не маю достатньої підготовки, щоб мати відповідальне судження. Ось і в цьому випадку я зізнаюся urbi et orbi, що я не вважаю себе компетентним в питаннях конституційного ладу в країні. І це при тому, що питання державотворення та суміжні ним сфери знання періодично потрапляли до поля моїх інтересів протягом мого дорослого життя.

В зв'язку зі сказаним вище я вважаю всі спроби винести Конституцію або редакції її окремих положень на всенародний референдум спробою політичної еліти зняти з себе відповідальність за залучення належних професійних ресурсів, за вибір прийнятного для даного ступеню розвитку суспільства проекту Конституції, за прийняття його, впровадження і вдосконалення. Замість демонстрації політичної волі, мудрості й мужності пропонується сховатися за нашими спинами і перекласти на нас відпровідальність за те, що фактично чинитиме політична еліта та її експерти. Це цинічна спроба великих політичних фігур, уникаючи персоніфікації, залишити відчинену хвіртку, щоб чкурнути геть, якщо доведеться не лаврові вінки на себе приміряти, а гіркоту й ганьбу провалу.

Я виступаю проти вирішення питань конституційного ладу на всенародному референдумі.
kerbasi: (ναυτής)
In most countries, the events in Kiev would not have generated global interest. When you are a country like Ukraine, even nominal instability generates not only interest but also pressure and even intervention from all directions. This has been the historical problem of Ukraine. It is a country in an important location, and the pressures on it tend to magnify any internal conflicts until they destabilize the country in excess of the significance of the internal issues. Germany and the United States may continue to pursue goals that will further irritate Russia, but as Stratfor indicated in our 2014 annual forecast, they will avoid actions that would risk harming Moscow's ties with Washington and Berlin. Russian influence in Ukraine is currently being limited by the proximity of the Olympics and the escalation in protests on the ground, but the fundamental geopolitical reality is that no country has a higher stake in Ukraine than Russia, nor a better ability to shape its fate.
Read more: Perspectives on the Ukrainian Protests |
@Stratfor
http://www.stratfor.com/weekly/perspectives-ukrainian-protests

У більшості країн події [як] у Києві не викликали б всесвітнього інтересу. Але коли йдеться про таку країну, як Україна, навіть незначна нестабільність викликає не тільки інтерес, але тиск та навіть втручання з усіх напрямків. Це завжди було історичною проблемою України. Ця країна має важливе розташування, і тиск на неї має тенденцію нагнітати будь-який внутрішній конфлікт, поки він не дестабілізує краіну на додаток до важливості внутрішніх питань. Німеччина та Сполучені Штати можливо продовжуватимуть переслідувати власні цілі, чим викликатимуть роздратування Росії, але, як Стратфор зазначив в прогнозі на 2014 рік, вони уникатимуть дій, які можуть зашкодити зв'язкам Москви з Вашингтоном і Берліном. Російський вплив в Україні наразі обмежується наближенням Олімпійських ігор та ескалацією протестів на вулицях, але фундаментальна геополітична реальність в тому, що жодна країна не зацікавлена в Україні більше за Росію, і не має більше за Росію можливостей визначати її, України долю.

Це фінальний абзац зі статті Джорджа Фрідмана зі Стетфорду (George Friedman, Statford). Якщо не знаємо, хто це і що це - йдемо до Вікіпедії.
На мою думку, конче важливо звернути увагу на останнє речення. Сьогодняшня раптова поступка у Верховній Раді можливо призначена виграти час до закінчення Олімпіади та дещо зняти ескалацію на вулицях до того періоду, коли РФ отримає можливість активно втручатися.

PS:  пояснення молоді та безпам'ятним  до заголовку: Большая Земля - так серед підпільників та партизан на окупованих тениторіях СРСР у другу світову називали решту СРСР, тобто наказ з Великої Землі - це наказ від командування з Москви.




Профіль

kerbasi: (Default)
Pro Nihilo

March 2022

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20 212223242526
2728293031  

Популярні теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sunday, 6 July 2025 04:59 pm
Powered by Dreamwidth Studios