kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
На цю тему варто було б розгорнутий аналіз написати, але наразі хай цей уривчастий мій допис з Фейсбуку тут полежить. Скоріш за все, невдовзі доповниться. Бо за кар'єрно-шахтними деклараціями початку та середини 90-х прийшла азаровщина з "фіззашшітою" в кінці 90-тих та на початку нульових. Щось і тепер буде з розряду "історія розвивається по спіралі" та "повторюється у вигляді фарсу".

---

В 90-ті, коли держава негайно потребувала грошей, практикувалися різні, м'яко кажучи, нечесні засоби поповнення бюджету, які для стороннього глядача виглядали, як повний абсурд з хворобливих антиутопій на зразок "Равлика на схилі" Стругацьких. Якось всі бізнеси, навіть перукарні, стоматології та кіоски забов'язали здавати звіт, що вони не мають... кар'єрів, рудників, шахт. Впроваджено це було в такий термін, що подати його вчасно було нереально, до того ж, податкова вчасно не видавала бланки (тоді ще не друкували самі собі). Так само було місцевою владою по всій Україні заборонено розташування бізнесів в житловому фонді, щоб була можливість щомиті висмикнути та обдерти першого-ліпшого бізнесмена на дому в першому-ліпшому під'їзді. Ви вже зрозуміли, на що я натякаю? Ага, черговий фіскальний законопроект.

Сплячі ФОПи тепер, в світлі вже виявленого тренду, також вписуються в цю картину: всі заплатять за ліквідацію, когось оштрафують - ось і спалах надходжень в бюджет в 1-му кварталі. Звісно, такі більш-менш хоча б по формі логічні рішення скоро вичерпаються, і що тоді? Знов декларації про відсутність кар'єрів? Чи бурштинових копалень? Ще колись держава вимагала перерахувати в бюджет амортизаційні нарахування, що було повним абсурдом, бо за економічною сутністю амортизація це не живі гроші, З дипломами маупів можна не менш оригінальні речі вигадати. Чекаємо...

Date: Wednesday, 18 January 2017 06:54 pm (UTC)
vladmradio: (Default)
From: [personal profile] vladmradio
Я у 2010 не вслідуквав за багаторазовими підвищенями мінімалок, то мусив платити штрафа, бо недопідняв репортерам зарплату на кілька гривень. Прийшов у суд 14 січня 2011 - дев'ята ранку, суддя сидить втомлений, кабінет засіяний пшеницею.

Date: Thursday, 19 January 2017 08:55 am (UTC)
balu: (Default)
From: [personal profile] balu
Як я розумію, треба відпускати вожжі для малого/середнього бізнесу, а бюджет з соціалкою на мінімум. Нажаль. час коли можна було упустили, а зараз не зроблять: тут і вибори не за горами і собі щось урвати треба.

Date: Thursday, 19 January 2017 09:00 am (UTC)
From: [personal profile] 0rest
Логічно трактувати дії хижого звіра - воно, звичайно ж, можна. Але сенсу, мабуть, уже небагато. Звіра пиздять дрючком, в подібному разі, а не пояснюють, чи обгрунтовують.

Ну, але це все на любителя :)

Date: Thursday, 19 January 2017 07:55 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
Серйозна це справа, шляхи міняти. Ох, і не порадив би я нікому такого заняття. Але треба - то треба. Успіхів бажаю!

October 2017

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Популярні теги

Зміст сторінки

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Friday, 20 October 2017 08:33 am
Powered by Dreamwidth Studios